Firmamız uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikimi tecrübesi ile online satış platformlarda ve projelendirme iş bitirmeleriyle müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Sektöründe göstermiş olduğu başarılı ilerleme ile sektörün eksik parçasını tamamlayarak bu günkü konumuna gelmiştir. 40 ayrı Sektörün önde gelen markaların ana bayiliğini 200 üzerinde tamamlanmış projeye sahiptir.Sahip markaları ile farklılık anlayışını bir ilke edinmiş olan Pena Sistem Elektronik, daha iddialı bir konuma gelmeyi ve her kulvarda bir önceki konumunu daha ileriye taşımayı hedefleyerek, sektörde yenilikçi, kaliteli Uzmanlık Alanlarında bulunan seslendirme, proje, elektronik, güvenlik, elektrik ve zayıf akım sistemleri ile, kaliteli ve güvenilir duruşu ile sektörü daha ileri taşımayı kendine görev edinmiş, hedef çıtasını bir sonraki adım için yükseltmiştir.

Bünyesinde bulundurduğu RCF, SOUNDCRAFT, GOLD AUDIO, SHURE, STI, MITO, YAMAHA, gibi birçok markaları ile sektöründe 2500'ü aşkın ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. PENA SİSTEM ELEKTRONİK donanımlı teknik servis hizmeti ile sektörde servis anlayışına yeni bir boyut kazandırmıştır. Özel projelerde montaj, teknik eleman, projelendirme ve devreye alma konularında müşterilerine destek vererek, sektöründeki ayrıcalıklı noktasını göz önüne çıkarmaktadır.


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı